Klimalar hakkında genel bilgiler

Klimalar hakkında genel bilgiler....

 

Klima insanların istemediği havalardan kurtulmasından, yoğun sıcaktan, fazla soğuktan, iklim değişikliliğinin zararlarından kaçınmak için üretilmiş bir elektronik cihazdır. Araçlardan konutlara, okullardan fabrikalara, alışveriş merkezlerinden ofislere hayatımızın bir çok alanında kullanılmaktadır. Klima günümüzde kesinlikle gereksinim duyulan cihazlardan biri haline gelmiştir. Klima teknolojisi hızla geliştiği için fiyatlar da ekonomik hale geldi. Hem sıcak hem soğuk hava veren klimalar bu yüzden bir çok kişi tarafından tercih ediliyor.

 

Cihazlar ısıtma ve soğutmanın dışında kötü havayı arındırabiliyor. Cihazlarda az enerji tüketiminin yanında fazla hava vermesi, klimanın çok tercih edilmesinin nedenlerinden biri. Klimalarda sterilizasyon arttılarak hava kalitesi yükseltildi.

 

Üstelik klimalar için söylenilen "hasta ediyor" iddiası da çürüyor. Klima kumandaları ile havayı sağa-sola, geriye-ileriye atmak mümkün. Tek tuşla klimayı kapatabiliyor, veya zamanlama ile uyurken klimayı açabiliyor 1 saat sonra otomotik kapatılmasına izin verebiliyorsunuz. Böylece uyurken klimadan etkilenmiyorsunuz.

 www.alanyaklima.com.tr

 

Copyright 2008-2024 alanyaklima.com.tr